75 – 100 bin TL bandında satın alınabilecek en iyi otomobil modelleri, fiyatları, teknik özellikleri, servis ağları ve donanımlarını tüm detayları ile kinci el araç önerisi konumuzda inceledik.

Size uyan, düzgün, memnun kalacağınız aracı bulmak her fiyat bandında çok kolay olmuyor. İşin detayına girdiğiniz de o kadar çok araba ile ilgili değişken var ki, araba araştırmaya başlayınca kendinize sorular sorarken buluyorsunuz. Biz bu soruları gidermek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan otomobili bulmak için yazımıza göz atmaya devam edebilirsiniz.

75-100 bin TL araç önerisi

Smart ForFour

Smart, İsviçreli saat markası Swatch ve Alman otomobil devi Mercedes’in ilk harflerinin art ile buluşturulması ile oluşuyor. Türkiye ‘de çok sevilen fakat pazarda kendine yer edinememiş bir araç Smart. Eski 2 kapalı modelinin yerini 4 kapalı ve turbo motorlu modele bırakan Smart şehir içi kullanıcılar için önerdiğimiz en güzel araçlardan biri. Düşük ağırlığı, düşük motor hacmi ile yakıt tüketimi neredeyse sıfıra iniyor ve Mercedes mimarisi ile bir güvence sağlıyor. Smart FourFour, 90 bin TL civarlarında sıfırı bulmak mümkün.

75-100 bin TL araç önerisi

Toyota Corolla

Bir araba alayım ki üstünde fazla düşünmeyeyim, bir problem çıkarmasın, uzun yıllar ilk aldığım gibi kalsın diyorsanız, Dünya’nın en çok satılan aracı olma ünvanını taşıyan Totoya Corolla, listemizde yerini buluyor. Tasarımı ve iç dizaynı ile geçen senelerde en çok satan 5. araç olarak sıraya girmişti Türkiye ‘de. Herkesin satın alabilmesi için boş paketleri bizim verdiğimiz fiyat aralığından daha düşük fakat biraz konfor isteyenler içinde 75 -100 bin TL fiyat bandında konforlu modellerini bulmamız mümkün. Araç önerisi olarak Toyota Corolla’yı ilk sırada tutabiliriz.

Honda Civic Sedan

Honda dediğimiz de çoğu insanın aklına zaten Civic modeli gelecektir. Yenilenen Civic’te benzinli modelin yanında bu sefer direk kendinden entegreli LPG ‘li modeller yer alıyor. Kabin içerisinde kullanılan kaliteli malzemeler ve teknolojik aletler ile Honda Civicmodellerinin içerisi ev konforunu aratmıyor. 1597 cc ve 1498 cc gibi farklı motor seçeneklerine sahip olan Honda Civic’in LPG ile entegre üretilmiş modelleri de bulunuyor. Eğer 75-100 bin TL sizi bütçenizi aşıyor ise daha uygun bütçeli olan modellerimize bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz.
İsminizi girin lütfen