DOD ile birlikte yeni Seat Leon kampanyasına bakalım.

Aralık ayı ile birlikte indirim haberleri de gelmeye başladı. DOD yetkili satıcı yeni Seat Leon kampanyası ile birlikte alıcılara ulaşmayı planlıyor. Daha çok sıfır araçlarda gördüğümüz indirimler bu sefer DOD ile birlikte ikinci elde de aynı şekilde indirim olmasını sağlıyor.

İkinci el araç alım, satım ve takas hizmetlerini sunan DOD, SEAT Leon tutkularına özel bir kampanya başlattı. 31 Aralık 2018 tarihine kadar sürecek kampanya ile sınırlı sayıdaki 2018 model SEAT Leon 1.6 TDI 115 hp Style DSG Dynamic ve 2018 model SEAT Leon 1.6 TDI 115 hp Style DSG Techno donanım paketine sahip araçlar 119.900 TL’ye satın alınabiliyor.

https://www.dod.com.tr/kampanya/satis/seatleon

Eğer bir SEAT Leon almak istiyorsanız ve ikinci elde garanti ve güvence istiyorsanız bakmanız gereken tek adresin DOD olacağını bilmeniz gerekiyor. İstediğiniz araçta 30bin TL’ye varan indirim süprizleri ve almak istediğiniz taşıt kredisinde 12 ay 0 faiz imkanları ile sizleri buluşturuyor. Eğer aradığınız bir Seat Leon ise durmayın DOD’un internet sitesinden siparişinizi oluşturun.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz.
İsminizi girin lütfen