X-Class, Vito ve Sprinter’da beklenmeyen indirim fırsatları.

Yıl sonu fırsatları denilince bir çok firma indirim yaptığı gibi, Mercedes de bu konu da geri kalmadı ve Ticari araçlarına Aralık ayı indirimi yaptı. Eğer bir Mercedes Benz X-Class ticari araç almak istiyorsan ve daha da fazla indirim kazanmak istiyorsanız Mercedes’in sunduğu kasko kapsamı ile birlikte yaklaşık olarak 200.000 TL yakın indirim elde edebilirsiniz.

Mercedes Benz Vito özel Kasko İndirimi ile satışta

Her ticaret yapanın gönlünde taht kuran Mercedes Benz Vito, aralık ayını özel olarak yine Mercedes Benz Kaskosu ile 200 bin TL varan indirimler ile alıcısını bekliyor olacak. Eğer kredi çekmeyi düşünürseniz Mercedes size 48 ay vadeli bir şekilde %0 faiz imkanı ile yardımcı olacağını belirtiyor.

Mercedes Benz Splinter Özel Kasko ve İndirim

Aynı Vito ve X-Class da yapılan kasko ile birlikte yapılan indirim ve kredi avantajı Mercedes Benz Splinter için de geçerli. Mercedes Ticari araçlarını kullanıcılar ile buluşturmak için bir çok avantaj ve indirim sağlarken, Vito – Splinter ve X-Class araçlarının sahiplerini bulmasını bekliyor. Sizde bu indirimi kaçırmamak için şimdiden yerinizi ayırtın ve hemen bir Mercedes Benz bayisine gidin.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz.
İsminizi girin lütfen