Elektrikli otomobil üreticisi Tesla CEO’su Elon Musk biraz olsun dinlenmeli, ama öncelikle yeni Model 3 için istenilen bir özelliği yapmalı. Son zamanlarda Elon Musk’ın çok çalışmaktan yeterince uyuyamadığı hakkında çok fazla konuşma dönüyor. Meşgul CEO, geçmişte uzun zamandır çalıştığı için, fabrika ortamında uyuduğu ve bazen de fazla uyumadığı için şirket tarafından izin veriliyordu. Ancak son zamanlarda yapılan bir NYT röportajında bunu tekrar gündeme getirdi.

Tweet içeriğinde; Model 3 ‘üm garajımın yakınında olduğunda tanıyor. Yaklaştığımda aynaların otomatik olarak katlanacağı bir ayar ekleyebilir misiniz? Çıktığımda da geri açılabilir mi? Teşekkürler. Bunu göreceğinizi varsayıyorum.

Tüm bunlar söylenirken, Musk’un tuvalet saatlerinde tweet atması nadir değildir. Bu sabahta bir istisna değildi, fakat Tesla hakkında yorum yapmaktan ziyade, CEO aşkla ilgili bir şiir paylaşıyordu.

Öğrendiğimiz gibi, Elon’dan bir cevap almak istiyorsanız, kimsenin olmadığı takipçilerinin ona saldırmadığı bir anda yakalamanız gerekiyor. Model 3 Owners Club tam olarak bu yapmış. Musk’a biraz uyumasını söyledi ancak, cografi konumlu katlanır ayna eklemeyi düşünene kadar olmaz dedi.

Musk hiçbir şekilde “OK” yanıtının uyumaya, aynalara veya her ikisine de atıfta bulunup bulunmadığını netleştirmedi. Fakat sonradan gelen haberler ile birlikte Tesla bu özelliği araçlarına eklemiş durumda.

auto-folding

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz.
İsminizi girin lütfen